Naar de inhoud

ANBI Logo

Baanbrekende studie naar ME/cvs

2 september 2016,  Baanbrekende studie naar ME/cvs

Dr. Ron Davis: “De publicatie “Metabolic Features of Chronic Fatigue Syndrome” (“metabolische karakteristieken van ME/cvs) door Naviaux RK, et al. is een mijlpaal in ME/cvs onderzoek. Het is de belangrijkste en meest baanbrekende studie naar ME/cvs tot op heden. 

In de nieuwsbrief van 30 augustus 2016 van het Open Medicine Foundation stond een duidelijke verslag van dr. Ron Davis n.a.v. dit onderzoek en een interessant vraag en antwoord gedeelte met dr. Naviaux. Wij hebben de nieuwsbrief voor u vertaald. Lees het hier.

Zie ook de berichtgeving op MEgids

 

-----

 

BijlageGrootte
Nieuwsbrief OMF aug 2016.pdf584.47 KB

Nieuwsarchief

vergeetmeniet-folderVrouw met laptopVrouw aan het waterVergeetmeniet2Student

vrijwilligers gevraagd

LeesME blok

LeesME tijdschriften