terug naar overzicht

Jordy de Haan

Anderen bekeken ook

Onderzoek naar de gevolgen van COVID en ME/cvs op de hersenen

‘s Werelds sterkste MRI onderzoekt de gevolgen van COVID en myalgische encefalomyelitis/chronische vermoeidheid op de hersenen.

CM.com Circuit Zandvoort kleurt blauw voor de ziekte ME

 ‘Nothing happens until something moves’ Albert Einstein

Het is op 12 mei International ME Awareness Day, wereldwijd zullen veel markante plekken blauw worden uitgelicht. Het Formule 1 circuit van Zandvoort kleurde alvast blauw, om steun te laten blijken voor mensen die lijden aan de ziekte Myalgische Encephalomyelitis. ME is een ernstige chronische multi-systeemziekte, die het hele lichaam

Zorgkosten en de belastingaangifte: Laat geen geld liggen

ME is een ernstige chronische ziekte en door de ziekte kun je meer zorgkosten hebben dan gezonde mensen. Heb je ME (of een andere ziekte) en heb je zorgkosten gemaakt, dan heb je grote kans dat je deze kosten kunt aftrekken van de belasting.

Aftrekposten

Vanaf maart 2023 kun je weer belastingaangifte doen. Het is dan goed