terug naar overzicht

Lou Corsius

Anderen bekeken ook

Lou Corsius beëindigt lidmaatschap klankbordgroep

Lou Corsius liet gisteren via zijn sociale media weten dat hij aan ZonMw heeft medegedeeld dat hij met onmiddellijke ingang het lidmaatschap van de klankbordgroep in het kader van het biomedisch onderzoeksprogramma ME/CVS beëindigt.

In Memoriam Céline Corsius

Vandaag is een dag met dubbele gevoelens. Het is de dag dat Céline Corsius afscheid genomen heeft van haar aardse leven. Zij was al meer dan 20 jaar ziek en kreeg ongeveer 10 jaar geleden de diagnose ME. De laatste 7 jaar heeft ze vrijwel onafgebroken op haar bed gelegen en was ze zeer ernstig

ME-patiënt Céline Corsius: ‘Deze ziekte sloopt je’

Haar slaapkamer is zo donker dat haar gezicht nauwelijks te onderscheiden is. Het loopt tegen drieën in de middag, maar Céline Corsius ligt al de hele dag onder de dekens. Gisteren ook. En eergisteren, vorige week, vorige maand, vorig jaar. Ze ligt eigenlijk al jaren op bed, bijna 24 uur per dag, op de bovenverdieping