terug naar overzicht

Geef een sieraad met betekenis kado!

Geef een sieraad met betekenis kado! #Moederdag #12 mei
In onze nieuwe webshop vind je een o.a. een halsketting, een armband en een sleutelhanger.

Er zijn vier verschillende sieraden met betekenis beschikbaar in onze webshop:

Halsketting

De hanger (3,5 x 3 cm ongeveer) is een hartvorm met blauwe gedroogde vergeet-ME-nietjes aan een blauw koord (50 cm). Elke hanger is uniek.
12,50 incl. verzenden

Blauw ME-Awareness armbandje

heeft 4 zilverkleurige hematietkralen en een blauwe bedel met het ME Awareness lintje. Tot 12 mei 2023 zit er ter gelegenheid van Moederdag en Wereld ME-dag ook nog een gratis extra bedeltje aan in de vorm van een hartje
7,50 incl. verzenden

Sleutelhanger

De sleutelhanger heeft een bedeltje met “hope” (hoop) een engeltje (geloof) en een hartje (liefde)
8,50 incl. verzenden

Tashanger/telefoonhanger

Deze heeft ongeveer dezelfde hanger (3,5 x 3 cm ongeveer) als de ketting, een hartvorm met blauwe gedroogde vergeet-ME-nietjes. 12,50 euro incl. verzenden

De sieraden zijn speciaal voor ons handgemaakt en worden verstuurd in een mooi organza zakje. Prijzen zijn inclusief verzenden binnen Nederland.

Leuk om jezelf kado te doen of voor iemand die je lief is.
Neem gauw een kijkje in de webshop! 
https://me-cvsvereniging.nl/winkel/

Anderen bekeken ook

2022: terugblik op een jaar ME/cvs-onderzoek

Nu 2022 ten einde loopt, is het tijd voor onze jaarlijkse traditie waarbij we terugblikken op de meest interessante wetenschappelijke studies over myalgische encefalomyelitis/chronisch vermoeidheidssyndroom (ME/cvs) van het afgelopen jaar.

CM.com Circuit Zandvoort kleurt blauw voor de ziekte ME

 ‘Nothing happens until something moves’ Albert Einstein Het is op 12 mei International ME Awareness Day, wereldwijd zullen veel markante plekken blauw worden uitgelicht. Het Formule 1 circuit van Zandvoort kleurde alvast blauw, om steun te laten blijken voor mensen die lijden aan de ziekte Myalgische Encephalomyelitis. ME is een ernstige chronische multi-systeemziekte, die het hele lichaam

ME, Long Covid, en de geschiedenis van medisch stigma

Dit is een transcript van de recente podcast van Dr. Brian Hughes met de Noorse ME Vereniging. In het interview bespreken ze het medische stigma waarbij postvirale ziekten, zoals ME en Long COVID, ten onrechte als ‘psychologisch’ worden gekarakteriseerd door slecht onderbouwde stereotypering.