terug naar overzicht

Interview Dr. David Systrom voor OMF

Een interview met Harvard longarts Dr. David Systrom voor de Open Medicine Foundation over zijn onderzoek naar ME en Long-COVID.

Het Nederlandstalige transcript van het interview vind je hier.

Anderen bekeken ook

Video: LongCovid, postviraal vermoeidheidssyndroom en ME/cvs

Video van Broken Battery over LongCovid, post viraalvermoeidheids syndroom en ME/cvs.

Perspectief voor patiënten – 1e ME/CVS onderzoeken van start

Perspectief voor ME/CVS-patiënten.Eerste ME/CVS-onderzoeksprojecten kunnen van start gaan. Vandaag heeft ZonMw bekend gemaakt dat twee consortia met tien onderzoeksprojecten in totaal 11,6 miljoen euro subsidie zullen krijgen voor onderzoek naar ME/CVS. Daardoor kan in ons land nu een structurele start gemaakt worden met biomedisch onderzoek naar deze ingrijpende ziekte. Onderzoekers staan in de startblokken. Dit is

18 fabels en misverstanden over PEM bij ME/cvs

PEM (ook wel PENE, “opflakkering” of “crash”) is een ernstig invaliderend symptoom, veroorzaakt door inspanning — Mark Guthridge, Twitter 18 myths & misconceptions of Post-Exertional Malaise #PEM in Myalgic Encephalomyelitis/Chronic Fatigue Syndrome #MECFS#PEM (aka PENE, "flare" or “crash”) is seriously debilitating symptom caused by exercise#SickNotWeak #SickNotTired #pwME #chronicillness #medtwitter #MedEd— Dr Mark Guthridge (@Dr_M_Guthridge) February 9,