terug naar overzicht

Meedoen aan interviews over ME/cvs

Registreren voor interviews over ME/cvs

ME/cvs krijgt langzaam aan meer zichtbaarheid, zo zijn verschillende organisaties steeds vaker opzoek naar ervaringsdeskundigen met ME/cvs en dan met name voor interviews over ME/cvs, om hier meer licht op te schijnen.

Meedoen aan een interview?

Wil je als ME/cvs patiënt graag meewerken aan een interview over ME/cvs, dan kun je je hiervoor opgeven.

Wij zullen je dan benaderen met informatie, waarna je zelf kan kiezen of je mee wilt doen.

Hier kun je je opgeven. Ook vind je hier meer informatie, bijvoorbeeld over de bescherming van je gegevens en privacy.

Anderen bekeken ook

Interview met dr. Jos Bosch

Interview met dr. Jos Bosch op 24 januari 2024

Dr. Jos Bosch is de leider van het NMCB, het Nederlands ME/CVS Cohort en Biobank. ZonMw heeft geld toegezegd voor het opzetten van een biobank voor ME/CVS; deze biobank verzamelt gegevens en lichaamsmaterialen van patiënten zodat wetenschappers daarmee onderzoek kunnen doen naar de oorzaken van ME/CVS. Er

Internationale ME/cvs-conferentie Berlijn samengevat

Samenvatting van de internationale ME/cvs-conferentie in het Charité Fatigue Centrum

Van 11 tot 12 mei hield het Charité Fatigue Centrum zijn 2e internationale ME/cvs-conferentie “Understand, Diagnose, Treat” [Begrijpen, Diagnosticeren, Behandelen] in Berlijn. Meer dan 60 nationale en internationale onderzoekers presenteerden actuele onderzoeksresultaten en behandelconcepten in lezingen en wetenschappelijke posterpresentaties. De ME/CFS Research Foundation heeft de organisatie

2023: terugblik op een jaar ME/cvs-onderzoek

2023 zal worden herinnerd als het jaar waarin artificiële intelligentie haar grote doorbraak maakte, maar wat bracht het voor het onderzoek naar ME/cvs? Nu het jaar zijn laatste hoofdstuk nadert, is het tijd om de meest interessante ME/cvs-onderzoeken van 2023 te beoordelen.

WASF3 en de spierbiopten van het NIH

We beginnen met de intrigerende bevindingen gepubliceerd door