terug naar overzicht

Oproep 2de ronde subsidie biomedisch onderzoek ME/CVS

ZonMw heeft ter voorbereiding op de opening van de nieuwe subsidieronde voor biomedisch onderzoek naar ME/CVS de oproeptekst met nadere informatie over de insteek van de nieuwe ronde beschikbaar. Op maandag 17 juni 2024 stelt ZonMw deze nieuwe subsidieronde open. Op maandag 24 juni 2024 wordt een informatiebijeenkomst georganiseerd voor potentiële aanvragers.

De oproeptekst voor de nieuwe ronde wordt al voor de opening van de nieuwe subsidieronde beschikbaar gesteld zodat potentiële aanvragers zich tijdig kunnen voorbereiden.

Kijk hier voor meer informatie en de volledige oproeptekst.

Anderen bekeken ook

Perspectief voor patiënten – 1e ME/CVS onderzoeken van start

Perspectief voor ME/CVS-patiënten.Eerste ME/CVS-onderzoeksprojecten kunnen van start gaan.

Vandaag heeft ZonMw bekend gemaakt dat twee consortia met tien onderzoeksprojecten in totaal 11,6 miljoen euro subsidie zullen krijgen voor onderzoek naar ME/CVS. Daardoor kan in ons land nu een structurele start gemaakt worden met biomedisch onderzoek naar deze ingrijpende ziekte. Onderzoekers staan in de startblokken. Dit is

Duidelijkheid projecten programma onderzoek ME/CVS in april 2023

Programmacommissie komt tot definitief advies over te financieren ME/CVS-projecten, bekendmaking volgt uiterlijk april 2023

David Tuller over onderzoek ZonMw

Trial By Error: Nederlands instituut kent grote biomedische subsidie toe aan Judith Rosmalen, Professor in de Psychosomatische Geneeskunde

David Tuller

26 april 2023

Dinsdag kondigde ZonMw de eerste subsidieontvangers aan in haar programma voor “biomedisch onderzoek naar ME/CVS” – de eerste subsidieronde van de 11,6 miljoen die is uitgetrokken voor de 10-jarige inspanning.  

Ik schreef maandag over het eerder