Petities voor publiceren NICE richtlijn

Datum: 
22/08/2021

Afgelopen week is er veel commotie ontstaan rond het pauzeren van de NICE richtlijnen in het Verenigd Koninkrijk. Deze NICE richtlijnen zijn ook zeer belangrijk waar het gaat om het herzien van de verouderde richtlijn voor ME/cvs in Nederland. 

Zowel Millions Missing Cambridge als ME Action UK zijn daarna meteen een petitie gestart om handtekeningen te verzamelen om bezwaar te maken tegen deze gang van zakenen op te roepen de definitieve NICE richtlijn onmiddellijk te publiceren om verdere schade aan patiënten te voorkomen.

Je kunt beide petities tekenen, deel ze zo veel mogelijk, zodat ook anderen (familie, vrienden, etc.) deze kunnen tekenen, om zo veel mogelijk impact te hebben.

Onderstaand vind je linken naar beide petities. Na het ondertekenen krijg je nog een email ter bevestiging, vergeet niet je handtekening te bevestigen door de link in de email aan te klikken. 

Teken de petitie van MillionsMissing hier: 
Petition · Don't let vested interests perpetuate harmful treatments for ME/CFS! · Change.org
De vertaalde tekst van deze petitie lees je hier.

Teken de petitie van MEAction UK hier: 
Petition · Publish the NICE ME/CFS Guideline Now · Change.org
De vertaalde tekst van deze petitie lees je hier.

 

---